DETAILS, FICTION AND ALGIDA BOYKOT

Details, Fiction and algida boykot

Details, Fiction and algida boykot

Blog Article

Hyundai iş makineleri Kudüs’teki Filistin mahallelerinin yıkımında kullanıldı ve İsrail işgalinden ticari olarak yararlandı.

İsrail’in 7 Ekim 2023’te başlayan Gazze saldırılarını durdurmak isteyen milyonlarca insan, İsrail’e ait veya siyonist kökenli baronlarca kurulan çOkay uluslu şirketlere boykot uyguluyor.

adidas alman malı kolada aynı şekilde yalan haberler yapıldıkça sinirleniyorum bok israil malı

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar eksik veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip tekrar gönderelim

İsrail mallarını boykot edelimde peki israil firmaları karar alıp Türkiye de satılan mallarımızın fiatını % fifty ye düşürüyoruz derse acaba şu yoklukta hangi kardeşimiz almaya koşmaz merak ediyorum

We listened to you, We now have commenced adding factors appropriate close to the names. We are going to retain updating The explanations day-to-day.

Filistinlilere soykırım saldırılarını sürdüren Siyonist İsrail'in güdümündeki Algida'nın Türkiye'de kirli bir operasyon girişimine imza attığı belirlendi. Boykot listesinin en başında yer alan Unilever'in markası Algida, ABD Adult menşeli Google'a reklam vererek kendisini "Türk markası dondurma" olarak tanıttı.

Ralph Lauren Frangrances, ‘İsrail’in sıcak bir dostu’ olan L’Oreal ile ortaktır. Arap Birliği’ne boykota gardenımcı olacak bilgiler içeren bir mektup gönderdikten sonra 1.

The decision to boycott Israeli solutions or the businesses that guidance Israel has grown to be a topic of global dialogue. With 1000s of Palestinians being killed by explosions every day by Israeli forces, it’s time for everybody to boycott brand names that help Israel and condemn their cruel act.

Renan - Şimdi bu kadar ürünlerle türk çocuklari yavaş yavaş zehirlenir iken kanserojen maddeler vücuda ılık ılık nakil edilir iken sorun yoktu mademkibyan etkileri ve İsrail algida boykot okul malı idi niçin Türkiye'de satışa sunuluyordu Türkiye ye girişi yapıldığı sürece ben tüketirim Türkiye'de yasal olan Türkiye'de satışina izin verilen tüm İsrail malını tüketirim ya Türkiye'de satış için raflara sunmayacaklar yada ses cikartmiyacaklar Gazze Filistin bahane ticarette biseylerde anlasamadilar o yüzden karaliyorlar artworkı Coca-Cola nin sağlık olarak yan tesirlerini sakıncalarını açıklıyordu tıp niçin satışa karşı konulmuyordu ticarette ağa babalarin anlaşamadıklari bı konu var gorusundeyim

Yıllar boyunca Greenberg’lerin Yahudi olduğunu algida boykot ürünü gösteren çOkay sayıda rapor olmuştur. Dahası, Greenbergler yıllar boyunca bir dizi Yahudi hayır kurumuna ve kuruluşuna katkıda bulunarak Yahudi miraslarına işaret etmişlerdir.

Samsunlu - Ee bu listeyi hazırlamışsınız elinize sağlık da algida boykot mı bunları alternatif ne kullancaz onları da yazarsanız memnun oluruz.

Individuals have the ability to impact political together algida boykot ürünü with economic conclusions, as this results in earnings. Boycotting Israeli merchandise may be viewed being an act of solidarity with the brothers and sisters of Palestine.

Sakaryalı - Boykot yapalım yapmasınada şu yahudi üstün cesaret madalyasını kim almıştı bop başkanı kimdi bu ödüller alınırken de boykot yapmışmıydık

Report this page